Airline Industry

Pomiary i skanowanie 3D

Świadczymy szeroko rozumiane usługi metrologiczne pozwalające doskonalić i analizować procesy produkcji, tworzone komponenty, procesy inżynieryjne oraz inne, nieszablonowe problemy występujące w przemyśle. Obsługujemy szereg firm – od wielkich przedstawicieli branży motoryzacyjnej, kosmicznej, przemysłu ciężkiego po małe, rozwijające się firmy, których klienci wymagają pomiarów 3D. Jesteśmy tutaj, aby wspierać Twoje potrzeby projektowe i produkcyjne dzięki naszym usługom skanowania i pomiarów 3D.

Nasze usługi dzięki kombinacji wysokiej jakości sprzętu metrologicznego wiodących producentów oraz szerokiej gamie rozwiązań programowych, wraz z wieloletnim doświadczeniem w branży, pozwalają oferować rozwiązania inspekcyjne i projektowe w nawet najbardziej wymagających aplikacjach. Zapoznaj się z naszą gamą usług pomiarowych poniżej.

POMIAR STYKOWY

Świadczymy usługi pomiarów stykowych i ustawiania przyrządów/maszyn za pomocą ramion

Laser Tracker to przenośna, precyzyjna współrzędnościowa maszyna pomiarowa, która może pomóc przy budowie produktów, optymalizacji procesów, mierząc szybciej i precyzyjniej niż tradycyjne rozwiązania. Laser Tracker zastępuje konwencjonalne narzędzia ręczne, takie jak miarki, piony i teodolity. Laser Tracker to dokładniejsze i bardziej niezawodne narzędzie, dzięki któremu można usprawnić procesy i zyskać pewność wyników pomiarów.

Tracker w połączeniu z ramieniem pomiarowych pozwala nam na pełną elastyczność i skalowalność procesów pomiarowych dając pewne, precyzyjne wyniki pozwalające wyciągać wnioski i wyznaczać kierunki modernizacji, modyfikacji i optymalizacji procesów produkcyjnych,

SKANOWANIE 3D

Nasz zespół może pomóc w pełnej ocenie kilku części lub całych serii w ramach jednego projektu. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu analizy statystycznej, poprzez takie wartości jak Cp, Cpk itd.

Dzięki szerokiej gamie przenośnych systemów metrologicznych 3D i doświadczonym inżynierom do ich obsługi, nasz zespół będzie współpracował z Tobą, aby spełnić wszelkie oczekiwania i założenia projektu. Usługi wykonujemy we wskazanym przez klienta miejscu lub lokalnie w naszym laboratorium. Mamy możliwość skanowania zarówno produkowanych komponentów jak i całych zakładów produkcyjnych, budynków, szeroko pojętego BIM, z wykorzystaniem skanerów sferycznych.

WSPRACIE PROJEKTOWE I INSPEKCYJNE

Niezależnie od tego, czy chodzi o inspekcję, czy rysowanie pojedynczego komponentu, czy też dogłębną analizę CAD dla pełnej partii wyprodukowanych komponentów, dysponujemy sprzętem metrologicznym i doświadczeniem, aby dostarczać wyniki na najwyższym poziomie dokładności, szybko i niezawodnie.

INŻYNIERIA ODWROTNA

Nasz zespół ma bogate doświadczenie na wielu platformach CAD, aby dostarczać modele parametryczne wraz z pełnym drzewem historii do testów porównawczych, przeprojektowania przestarzałych CAD, napraw lub wymian oraz do archiwizacji danych.

Potrzebujesz fachowego wsparcia w wyborze sprzętu dla twojej branzy?

Zapytaj ekspertów Promatic DPM

Kontakt

Ponad 10 lat doświadczenia i nieustającego rozwoju. Rozwijamy się dla Was

Jesteśmy w stanie do każdego projektu/wyzwania podejść indywidualnie aby jak najlepiej przygotować optymalne rozwiązanie.