Branża lotnicza

Polska może się pochwalić 100-letnią historią lotnictwa i ponad 80-letnią tradycją przemysłu lotniczego. Silne środowiska naukowe, akademickie i inżynierskie odegrały kluczową rolę w rozwoju tego sektora. Po okresie transformacji rozwój sektora był możliwy dzięki rozszerzeniu międzynarodowej współpracy i bezpośrednim inwestycjom zagranicznym. Obecnie polski przemysł lotniczy ma bogatą ofertę eksportową zaawansowanych produktów lotniczych. Niemal w każdym samolocie pasażerskim na świecie jest przynajmniej jedna część, która została wyprodukowana w naszym kraju.

Przemysł lotniczy to jeden z największych i najbardziej wymagających gałęzi przemysłu w Polsce jak również na całym świecie. Jej podstawą jest projektowanie, produkcja i konserwacja samolotów, w którym  bezpieczeństwo ma zasadnicze znaczenie, dlatego oferowane przez nas urządzenia muszą spełniać powyższe kryteria.

Rozwiązania jakie możemy Państwu zaproponować to:

  • Znakowanie mikroudarowe
  • Znakowanie żłobiące
  • Znakowanie laserowe
  • Znakowanie, odczyt, weryfikacja

Technologie znakowania mechanicznego

Technologie znakowania laserowe


Proces: identyfikacja i kodowanie


Proces: znakowanie i odczyt

Potrzebujesz fachowego wsparcia w wyborze sprzętu dla twojej branzy?

Zapytaj ekspertów Promatic DPM

Kontakt

Ponad 10 lat doświadczenia i nieustającego rozwoju. Rozwijamy się dla Was

Jesteśmy w stanie do każdego projektu/wyzwania podejść indywidualnie aby jak najlepiej przygotować optymalne rozwiązanie.